Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 21 Şubat 2020, Cuma
Loading
GENEL
Sabider Kayseri Hastane Ziyaretleri
12 Eylül 2019 12:55  |  Okunma: 427  | 
Facebook Paylas
“ Sabider İç Anadolu Bölge Temsilcisi ve Kayseri İl Temsilcisi Funda Timoçin, Kayseri hastane yöneticilerini ziyaret etti. „
İlgili Foto Galeri

        Sabider İç Anadolu Bölge Temsilcisi ve Kayseri İl Temsilcisi Funda Timoçin; salı günü bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyaretler içersinde; Medikal Palas Hastanesi Tıbbı direktör ve Mesul müdür Dr.Özhan İnce, Kızılay hastanesi Kayseri Koordinatörü Mustafa Karadeniz ve Medikal Muhasebe yetkilisi Neslihan Pakkan, Hüma hastanesi Yöneticisi ve kadın hastalıkları Uzmanı Erşad Batmaz, System Hastanesi Genel Müdürü Naci Bedir ve Başhekim Dr. Erol Bedir,Dünyam Hastanesi Mesul Müdür Dr.Ahmet Akşehirli ve son olarak Erciyes Kartal Hastanesi Mesul Müdür Dr. Günay Küçük ile görüşülmüştür. Görüşmelerde hastanelerin yaşadıkları sorunlar ele alınmış akabinde Sabider İç Anadolu Bölge Temsilcisi ve Kayseri İl Temsilcisi Funda Timoçin tarafından Sabider ve çalışmaları hakkında yetkililere bilgi verilmiştir.
Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2020 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.