Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 17 Mayıs 2022, Salı
Loading
SAĞLIK BAKANLIĞI
SAĞLIK BAKANLIĞI SAĞLIK TURİZMİ DAİRE BAŞKANLIĞINDAN DUYURU
05 Ocak 2022 09:53  |  Okunma: 229  | 
Facebook Paylas
“ 2022 yılı Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi bedeli, Bakanlık Makamının 23.12.2021 tarihli ve 2535 sayılı Onayıyla 1.489,00 TL olarak belirlenmiştir. „

UYURU: Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgeleri Teslimi...Güncellenme Tarihi 03 Ocak 2022

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi başvurusunu yapmış ve gerekli incelemeler sonrası uygun görülerek web sayfamızda yayımlanmış olan tesislerin ve aracı kuruluşların yetki belgeleri basılmış olup teslime hazırdır.

Kamu Sağlık Tesislerinin yetki belgeleri, Daire Başkanlığımızca ilgili İl Sağlık Müdürlüklerine gönderilecek ve bu tesisler belgelerini İl Sağlık Müdürlüklerinden teslim alabileceklerdir.

Özel sağlık tesisleri ve aracı kuruluşlar ise yetki belgelerini aşağıda yer alan belgelerle birlikte Daire Başkanlığımızdan teslim alacaklardır.

Başvuru sırasında istenen belgeler:

1. Sağlık tesisi veya aracı kuruluşun imza yetkilisi tarafından doldurulan dilekçe (Yetki belgesi başvuru dosyasında imzası olan yetkili)

Dilekçeyi görmek için tıklayınız.

2. Teslim alacak olan kişinin kimlik fotokopisi

3. Belge ücretinin (1.489,00 TL) ödendiğine dair dekont (Belge ücreti tüm illerde Muhasebe Müdürlüğü ve/veya Mal Müdürlüğüne yatırılır. Belge ücreti yatırılırken, sağlık tesisi ya da aracı kuruluşun web sayfasında yayımlanan adı ile uluslararası sağlık turizmi yetki belgesi bedeli dekontta belirtilmelidir.)

İlgili dosyaya ulaşmak için tıklayınız.
Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2022 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.