Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 17 Mayıs 2022, Salı
Loading
Sektör
SAĞLIKTA BİRLİK DERNEĞİNDEN DUYURU
07 Ekim 2021 12:24  |  Okunma: 1173  | 
Facebook Paylas
“ Sağlıkta Birlik Derneği Branş Bazlı Fatura İnceleme Usul ve Esasları Eğitimi „        

        Sağlık hizmet sunucularının kalite düzeyini belirleyen en önemli kriterlerden biri de sağlık alanında verilen hizmetler ve bu hizmetleri sürdürülebilir olmasıdır. Sürdürülebilir bir sağlık finansman yapısı oluşturmak Sağlık hizmet sunucularının en önemli önceliklerinden biri olmuştur. Bu bağlamda SABİDER olarak düzenlemiş olduğumuz bu toplantıların sektör paydaşları açısında önemli olduğunu düşünmekteyiz. Çünkü yapılacak hizmetler için bir yol haritası çizilmekte ve paydaşların bir araya gelerek ortak dille hareket etmeleri önem arz etmektedir.

        Bu amaçla, sürdürülebilir bir sağlık finansmanı açısından T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile T.C. Sağlık Bakanlığı yetkililerinin katılımı ile eğitim programı düzenlenecektir.

        Programda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.


Not: Programın daha yararlı geçmesi için adına öneri ve sorunlarınızı sabider@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz

               Ön Kayıt Formu Ek’tedir.

İlgili dosyaya ulaşmak için tıklayınız.
Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2022 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.