Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 21 Şubat 2020, Cuma
Loading
Sektör
Sabider Meclis Sağlık Komisyon Başkanını Ziyaret Etti
21 Şubat 2017 19:55  |  Okunma: 2089  | 
Facebook Paylas
“ Sabider sektörün sorunları Sayın Kavuncu'ya anlattı. „


Sağlıkta Birlik Derneği (SABİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin Tan, SABİDER Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Dönmez; Sağlık, Aile,Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vural Kavuncu’yu makamında ziyaret etti. Görüşmede SABİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin Tan, Sayın Komisyon başkanımıza SABİDER hakkında bilgi verdi. Çalışmalarımızı anlatan Tan, sektörün sorunları hakkında bilgilendirmede bulundu.


Prof. Dr.Vural KAVUNCU kimdir ?

8 Mart 1966'da Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. Tıp Doktoru, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, Öğretim Üyesi; 1975 yılında Tavşanlı Üçeylül İlkokulu, 1982 yılında Bursa Anadolu Lisesi, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanlığını aldı. 1998 yılında doçent, 2000 yılında tıp fizyoloji doktoru, 2004 yılında da profesör unvanını aldı.

Meslek yaşamına 1988 yılında Elazığ SSK Hastanesinde başladı. 1990-1994 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesinde uzmanlık yaptı.1994-2002 yılları arasında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinde, 2002-2011 yılları arasında da Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Görev yaptığı sürelerde anabilim dalı ve bölüm başkanlığı,senato üyeliği, meslek yüksek kurulu müdürlüğü görevlerini yürüttü. Uzmanlık alanı ile ilgili dernekler ve STK'larda çalıştı. Kaplıca, rehabilitasyon ve termal sağlık turizmi alanında özel proje ve çalışmaları bulunmaktadır. 

24. Dönemde Kütahya Milletvekili seçildi.Kavuncu, 2 çocuk babasıdır.

Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2020 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.