Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 22 Eylül 2020, Salı
Loading
Sektör
SABİDER ORDU İSTİŞARE TOPLANTISI
22 Haziran 2019 19:44  |  Okunma: 1090  | 
Facebook Paylas
“ Sabider Ordu toplantısı oldukça verimli geçti. „
İlgili Foto Galeri


        Sağlıkta Birlik Derneği'nin (SABİDER) Ordu'da gerçekleştirdiği İstişare Toplantısı SABİDER Ordu İl Temsilcisi Feyza KARADENİZ'in koordinatörlüğünde ve ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

        Ordu, Rize ve Trabzon hastaneleri temsilcilerinin katıldığı toplantıya Sosyal Güvenlik Kurumundan Ordu Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Yaşar GÜNAY, Trabzon Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ali Cengiz NUHOĞLU ve Trabzon Sağlık Sosyal Merkez Müdürlüğü inceleyici doktorları katıldı. Toplantıya ev sahipliği yapan Özel Ordu Umut Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İdris ALTUNEL ve Genel Koordinatörü Sayın Dr. Ahmet İlhan ÇAKIR da katıldı. Hastanelerin faturalandırmada yaşadıkları sorunların dile getirildiği toplantı oldukça verimli geçti.

        Toplantı sonunda Ordu Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Yaşar GÜNAY’a, Trabzon Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ali Cengiz NUHOĞLU’na ve Trabzon Sağlık Sosyal Merkez Müdürlüğü inceleyici doktorlarına katılım ve sunumları için günün anısı olarak plaketleri takdim edildi.

Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2020 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.