Sağlıkta Birlik Derneği
Anasayfa | Künye | İletişim | Sağlıkta Birlik Derneği Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Sağlıkta Birlik Derneği sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Sağlıkta Birlik Derneği RSSRSS 26 Eylül 2020, Cumartesi
Loading
Sektör
Medula, E-Nabız, Teletıp Ve Üts Tekil Takip Eğitimi
05 Temmuz 2019 12:29  |  Okunma: 1693  | 
Facebook Paylas
“ Medula, E-Nabız, Teletıp Ve Üts Tekil Takip Eğitimi 05.07.2019 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirildi. „
İlgili Foto Galeri
        
        
Sağlıkta Birlik Derneği’nin (SABİDER) Sağlık Bakanlığı,Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Sosyal Güvenlik Kurumu birlikteliğiyle gerçekleştirmiş olduğu eğitim Sosyal Güvenlik Kurumunun Topkapı Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezinde 05.07.2019 tarihinde düzenlemiştir. Medula,Teletıp, ÜTS Tekil Takip, E-nabız eğitimine;özel hastane, üniversite hastaneleri, tıp merkezleri ve HBYS firmalarının katılımı ile gerçekleşmiştir.

        Eğitimin açılışı SABİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin TAN’ın konuşması ile başlamış ve TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Recep USLU Bey’in konuşması ile devam etmiştir. Hastanelerin faturalandırma sürecinde yaşadıkları sorunların dile getirildiği toplantı oldukça verimli geçti.

        Toplantı sonunda SABİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Necmeddin TAN Sağlık Bakanlığı Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Şahin AYDIN’a, SGK HSGM Sağlık Yazılımları Daire Başkanı Nezire Özlem ERGÜN’e, TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Recep USLU’ya, SABİDER İstanbul İl Temsilcisi Elvan BULUN Umut FİDAN’a, SABİDER İstanbul İl Temsilcisi Sibel Kocataşlar Senior Yazılım Test Uzmanı Nezih Çetinkaya’ya  katılım ve sunumları için günün anısı olarak plaketleri takdim edildi.


Eğitim sunumları için alttaki linki tıklayınız.

İlgili dosyaya ulaşmak için tıklayınız.
Bu sitede yer alan bilgiler Sağlıkta Birlik Derneği adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla

Yorum Yazın

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Copyright © 2020 Sağlıkta Birlik Derneği Ulusal Sağlık Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.